خطا
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory

آخرین اخبار

سومین نشست منطقه ای بهسازی مناطق نابسامان شهری(آسیا – اقیانوسیه)

8  لغایت 10 آذر 1394 – تهران

شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با همکاری وزارت راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران در راستای تعهدات خود اقدام به برگزاری سومین نشست منطقه ای بهسازی مناطق نابسامان شهری از تاریخ 8 لغایت 10 آذر 1394 در تهران نموده است.

دوره اول در ایران و دوره دوم در سئول برگزار گردید. این رویداد به سفارش و با حمایت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران توسط شرکت ساتراپ توشه ایرانیان برگزار می گردد.

این رویداد با حضور بیش از 70 میهمان خارجی و 7 وزیر راه و شهر سازی از کشورهای منتخب آسیا و اقیانوسیه و فعالان و دست اندرکاران حوزه تخصصی به مدت 3 روز برگزار می گردد. نمایشگاه تخصصی، بازدید از پروژه های سرمایه گذاری ، برگزاری کارگاه ها و جلسات تخصصی تبادل تجربه از برنامه های این رویداد می باشد.

معرفی طرح‌های اجرایی برای جذب سرمایه و بازار کار و فعالیت، ایجاد فرصت تعامل صاحبان سرمایه (سرمایه‌گذاران) و کار آفرینان شهری برای توسعه شهرها، انعقاد قراردادهای همکاری برای تأمین اعتبار مورد نیاز طرح‌ها از اهداف برگزاری این رویداد می باشند.

ادامه مطلب...

دومین کنفرانس بناهای بلند(بلند مرتبه سازی)

بناهای بلند همواره به عنوان یک راه حل برای تقاضای بالا در بخش ساخت و ساز برای مراکز جمعیتی و فضاهای مسکونی با جمعیت بالا مطرح می گردد، در واقع این نوع ساخت و ساز ابزاری بسیار مهم و حیاتی برای احیا و بازسازی شهرها و شهرستان ها و تقویت هویت تجاری آنها می باشد.

اما با هزینه‌های بالای توسعه و ساخت و ساز همواره نگرانی در مورد تاثیر بناهای بلند بر روی حیات پایدار جوامع شهری و محیط زیست شهرها وجود دارد و همواره این سوال مطرح می‌گردد که آیا ساخت بناهای بلند می‌تواند سهمی ماندگار و پایدار را در ایجاد یک حیات شهری پایدار ایفا نماید.

در همین راستا دبیرخانه بلندمرتبه سازی در نظر دارد دومین کنفرانس خود را با عنوان بناهای بلند با هدف بررسی نقش این بناها در حیات پایدار شهری با همکاری معماران، مهندسان سازه، برنامه ریزان شهری، سیاست گذاران، جامعه دانشگاهی و صاحبان صنایع مربوطه با بهره¬مندی از حمایت ارزشمند مسئولین محترم وزارت راه و شهرسازی، در تاریخ 30 آذر لغایت 2 دی‌ماه 1394 برگزار نماید.

برنامه‌های کنفرانس

ادامه مطلب...

دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته

درباره نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته

امروزه در اغلب کشورهای جهان با توجه به رشد جمعیت و نیاز افراد به استقلال شخصی، تقاضای مسکن موجب شده تا ساخت و ساز همراه با زیر شاخه های فراوان خود به یک صنعت  مادر تبدیل شود که طیف گسترده ای از صنایع وابسته را تشکیل می دهد.

نیاز روز افزون به املاک و مستغلات، توسعه کاربرد سیستم های نوین، افزایش رویکردهای صنعتی، زیبا سازی، مقاوم سازی، سبک سازی، هوشمند سازی، به روز نمایی، پرداخت به جذابیت های بصری و .... در دنیای امروز دست به دست هم داده تا صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن به یکی  از مهم ترین صنایع زیر بنایی هر کشور تبدیل شود و جایگاه خاص خود را داشته باشد.

ادامه مطلب...

اولين كنفرانس مديريت مخاطرات در معادن و فضاهاي زيرزميني

به دليل خسارات مالي و جاني فراوان كه سالانه جان تعدادي از هموطنان ما را در اثر حوادث مستقيم در معادن سراسر كشور مي گيرد و صدها نفر را در اثر عدم شناخت و رعايت اصول ايمني و بهداشتي در معرض خطر قرار مي دهد و همچنين مخاطرات ايجاد شده در مرحله ساخت فضاهاي زيرزميني از قبيل تونلهاي راه، تونل ها و ايستگاه هاي مترو، مغارهاي مربوط به سدها كه كارگران و دست اندركاران ساخت اين فضاها را تحت تاثير قرار مي دهد، لزوم شناخت اين مخاطرات در كشور ضروري است و نياز به برنامه ريزي و شناخت كاملتر باتوجه به پيشرفت هاي صورت گرفته در زمينه اين مباحث بيش از گذشته احساس مي شود. هدف از برگزاري اين كنفرانس شناساندن دقيق تر اين مخاطرات به افراد دست اندركار و ارائه روشها و الگوهاي مديريتي در اين زمينه است.

محورهاي كنفرانس: 

ادامه مطلب...

دومین کنفرانس منطقه‌ای و یازدهمین کنفرانس تونل ایران

این کنفرانس با هدف زمینه سازی برای تبادل دانش تونلسازی در سطح ملی و منطقه ای برگزار می شود و با محورهاي اصلی تحقیق و توسعه، شناسایی و طراحي، فن آوریهای ساخت و بهره برداري و نیز تأكيد بر نقش  کليدي تونلسازی در ایجاد آینده ای بهتر برای توسعه جوامع بشری، فرصت مناسبی به منظور تبادل اطلاعات و دانش روز و نیز آشنایی با فن آوری های جدید صنعت تونل را فراهم می سازد.  برنامه های پیشبینی شده برای این کنفرانس شامل کارگاه های آموزشی، ارائه مقالات، برگزاری نمايشگاه تخصصی و بازدید از پروژه های در حال اجرا مي باشد. انجمن تونل ايران، با تجربه برگزاري چندين کنفرانس علمي ملی و بین المللی و ارتباط با مجامع صنعتي تونل، بدینوسیله از تمامي دانشمندان، متخصصان و نخبگان علمي، اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت تونل براي شرکت در دومین همایش منطقه ای و یازدهمین کنفرانس تونل ایران که در آبان ماه 1394 در تهران برگزار خواهد شد، دعوت به عمل می آورد تا با حضور فعال خود در اين کنفرانس موجب شكوفايي، ارتقاء و توسعه دانش و فناوري فضاهاي زيرزميني شوند.

اهداف و محورها:

 

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

 1. ششمين کنفرانس ملی سازه و فولاد
 2. دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه
 3. سومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری
 4. اولین کنفرانس ملی مدیریت شهری ایران
 5. کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی
 6. کنفرانس ملی مدیریت کلانشهر با رویکرد محیط زیست
 7. نخستین نشست از سلسله نشست های سومین دوره همایش " استاندارد وایمنی جرثقیل ها و صنایع وابسته
 8. کنفرانس و نمایشگاه مهندسی آب
 9. دومین کنفرانس سراسری توسعه محوری مهندسی عمران ، معماری ، برق و مکانیک ایران
 10. دومین همایش ملی معماری، عمران و توسعه نوین شهری
 11. سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران
 12. همایش و گردهمایی استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، تاورکرین ها-جرثقیل های برجی، جرثقیل های سقفی و دروازه ای و متحرک (ماشینی) و صنایع وابسته
 13. اولین کنفرانس ملی طراحی نوین مهندسی با رویکرد توسعه پایدار و حفظ محیط زیست
 14. چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران
 15. دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

محل تبلیغات

 

kellar.
kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.