خطا
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory

آخرین اخبار

ششمين کنفرانس ملی سازه و فولاد

انجمن سازه های فولادی ايران در نظر دارد به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کيفی نيروهای متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمينه های مربوط به سازه‌های فولادی ايران، ششمين کنفرانس ملی سازه و فولاد را در در روزهای 17،16و 18 آذرماه سال 1394 در مرکز همايش های بين المللی هتل المپيک تهران برگزار نمايد. اين کنفرانس در بخش های مختلف شامل ارائه مقالات علمی، سخنرانی های کليدی با حضور اساتيد برجسته ، انتخاب طرح های برتر سازه های فولادی سال کشور، انتخاب پايان نامه برتر سال کشور در زمينه سازه های فولادی و مسابقات دانشجويی ساخت پل فولادی با حضور جمعی از اساتيد و نخبگان داخلی و خارجی دانش و صنعت فولاد و سازه های فولادی در بخش های مختلف، برگزار خواهد شد .

برنامه های کنفرانس:

ارائه مقالات تخصصی

سخنرانی های کليدی داخلی و خارجی

کارگاه های تخصصی

نمايشگاه جانبی

انتخاب و معرفی طرح های برتر فولادی سال کشور

انتخاب و معرفی چهره برجسته فولادی سال کشور

انتخاب و معرفی پايان نامه های برتر فولادی کشور

محورهای تخصصی کنفرانس:

ادامه مطلب...

دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه

به اطلاع کلیه اساتید، متخصصان، اهالی صنعت و دانشجویان می رساند که "دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه" در محل اداره راه استان تهران برگزار می گردد. لذا فرصت مناسبی جهت ارائه دستاوردهای پژوهشی برای محققان و خبرگان صنعت ساخت و ساز فراهم خواهد ساخت تا با مشارکت اساتید و سخنرانان، مسائل اساسی و روز را مورد بحث قرار داده تا گامی کوچک و موثر در جهت ارتقاء دانش مدیریت ساخت و مدیریت پروژه برداریم.

محورهای کنفرانس:

مدلسازی اطلاعات ساختمان

مدیریت پروژه در صنعت ساختمان

پیمان و قرارداد

تکنولوژی بتن و روش ساخت

توسعه پایدار در صنعت ساختمان

کنترل کیفی پروژه های راه سازی

 

ادامه مطلب...

سومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری

رویارویی با بحران‌های محیط شهری یکی از موضوعاتی است که بیشتر شهرها با آن روبرو هستند ویژگی‌ها و شرایط حاکم بر فضای شهری و تراکم سرمایه‌گذاری‌های محیطی، توجه به برنامه‌ریزی  مناسب پیرامون مصونیت شهرها را ضروری ساخته است سیل به‌عنوان یکی از بلایا، سالانه حدود 90 میلیون نفر در بیش از 196 کشور در معرض خطر آن قرار دارند. حدود یکصد و هفتاد نفر بوسیله سیل‌هایی که در کل دنیا در حدود سال‌های 2000- 1970 اتفاق افتاده است کشته شده اند. سیلاب خطری است که مردم بسیاری از کشورها با آن مواجه بوده و در کل سیطره جهان به‌عنوان یکی از شدیدترین بلاها در میان 15 نوع از بلایای طبیعی شناخته شده است.

با گسترش و توسعه روز افزون شهرها و افزایش دامنه فعالیت‌های شهری، حریم رودخانه‌ها، مسیل‌ها و آبراهه‌هایی که از داخل محدوده شهرها، به‌ویژه شهرهای بزرگ و کلان شهرها عبور می‌کنند همواره در معرض خطر تغییر و تحول‌های غیر مهندسی و غیر فنی قرار دارد. خطرات و خسارات ناشی از چنین تغییراتی در هنگام بارندگی‌های وسیع و وقوع سیل بسیار زیاد بوده و موجب ایجاد صدمات گاه جبران‌ناپذیری به تاسیسات شهری و مسکونی و جان و مال شهروندانی می‌شود که به نحوی با این آبراهه ها ارتباط دارند.

 

ادامه مطلب...

اولین کنفرانس ملی مدیریت شهری ایران

امروزه مدیریت شهری نقشی اساسی در پایداری و توسعه‌یافتگی زندگی شهری دارد. شهرها همچون سازمان‌ها دارای پیچیدگی‌های بسیاری هستند. مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف ازجمله عمرانی، معماری و شهرسازی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ...  نیازمند بازنگری و استفاده از دانش روز و متخصصین این حوزه است.در دنیای امروز تغییرات با سرعت در حال انجام است و به تبع آن اصول و روش‌های مدیریتی نیز دستخوش تغییرات می‌گردد و تکنولوژی روز به روز جای بیشتری در فعالیت‌های بشر باز می‌کند.

برای پیشبرد سریع و مناسب برنامه‌‏های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی یک شهر بکارگیری مدیریت جامع شهری اجتناب ناپذیر است. در این بین دستیابی به آخرین دستاوردها، دیدگاه‌ها و یافته‌های پژوهشگران و فعالان عرصه مدیریت شهری راهگشا و یاری‌گر مدیران شهری در تحقق مسئولیت‌های آنان خواهد بود.

از این رو جامع‌ترین رخداد مدیریت شهری کشور با عنوان اولین کنفرانس ملی مدیریت شهری ایران که در تاریخ 26و 27 آبان 1394 و با حضور بیش از 600 نفر از مدیران ارشد شهرها، صاحبنظران، اساتید و پژوهشگران این عرصه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، فرصتی مغتنم برای حضور مدیران شهری و استفاده آنان از سخنرانی‌های راهبردی و کارگاه‌های آموزشی-کاربردی کنفرانس و ارائه دستاوردهای آن شهرداری در نمایشگاه جانبی کنفرانس خواهد بود.

اهداف کنفرانس:

ادامه مطلب...

کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی

با استقرار دبیرخانه، کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی به طور رسمی کار خود را آغاز نمود. به گزارش روابط عمومی همایش، پژوهشگران می توانند از طریق همین سایت مقالات خود را ارائه نمایند تا فرآیند داوری توسط کمیته داوری همایش انجام گیرد.

لازم به ذکر است برگزارکننده همایش، موسسه غیر انتفاعی نیکان  و محل برگزاری یکی از سالن­های همایش دانشگاه تهران می باشد.

گفتنی است کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به همایش از طریق سایت کنفرانس اطلاع رسانی خواهد شد. 

مهندسی عمران

آسیب‌پذیری و مقاوم‌سازی سازه‌ها- روش‌های عددی در مهندسی عمران- فناوری‌های نوین در مهندسی عمران- مدیریت ساخت مهندسی زلزله و دینامیک سازه‌ها- مهندسی سازه‌های هیدرولیکی و دریایی- مهندسی و مدیریت منابع آب- نقشه‌برداری، ژئودزی و ژئوماتیک- سازه‌های بتنی و فولادی-مهندسی راه، حمل و نقل و ترافیک- مهندسی محیط‌زیست و توسعه پایدار.

عمران و توسعه پایدار شهری

مهندسی عمران و توسعه پایدار- برنامه ریزی، مدیریت و طراحی شهری- حمل و نقل و زیرساخت های شهری- شهرسازی و توسعه شهري پايدار.

مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

 1. کنفرانس ملی مدیریت کلانشهر با رویکرد محیط زیست
 2. نخستین نشست از سلسله نشست های سومین دوره همایش " استاندارد وایمنی جرثقیل ها و صنایع وابسته
 3. کنفرانس و نمایشگاه مهندسی آب
 4. دومین کنفرانس سراسری توسعه محوری مهندسی عمران ، معماری ، برق و مکانیک ایران
 5. دومین همایش ملی معماری، عمران و توسعه نوین شهری
 6. سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران
 7. همایش و گردهمایی استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، تاورکرین ها-جرثقیل های برجی، جرثقیل های سقفی و دروازه ای و متحرک (ماشینی) و صنایع وابسته
 8. اولین کنفرانس ملی طراحی نوین مهندسی با رویکرد توسعه پایدار و حفظ محیط زیست
 9. چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران
 10. دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه
 11. اولین همايش ملی توسعه پايدار در راهسازي با رويکرد حفظ محيط زيست
 12. همایش بین المللی معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم
 13. اولین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی
 14. فراخوان ارسال مقالات هفتمين كنفرانس ملي بتن ايران( تهران 15 مهرماه 1394)
 15. انتخاب و معرفي طرح هاي بتني برتر كشور در سيزدهمين همايش روز بتن 1394

محل تبلیغات

 

kellar.
kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.