آخرین اخبار

چهارمین نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان

چهارمین نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان و چهارمین همایش تخصصی تجهیزات و فن آوری های نوین صنعتی سازی ساختمان، 14 الی 17 آذر ماه 91 در مصلای بزرگ امام خمینی برگزار می شود.

محورهای همایش:

  • بومی سازی مبحث ساخت صنعتی سازی مسکن در ایران و معرفی توانمندی ها
  • امکانات و تجهیزات تولید ایرانی به همراه بررسی دانش تعاملات بین المللی صنعتی سازی ساختمان
ادامه مطلب...

مجموعه سخنرانی های تخصصی بتن

انجمن بتن ایران اقدام به برگزاری سخنرانی "مروری بر طرح، تدارک و ساخت پل تقاطع جانبازان (عظيميه) شهر کرج" طرح برتر بتنی در دهمين همايش روز بتن  در تاریخ 17/8/91 می نماید.

در این جلسه مهندس "سهیل آل رسول" به سخنرانی خواهد پرداخت.

ادامه مطلب...

همایش ملی جریان و آلودگی هوا

همایش ملی "جریان و آلودگی هوا" 24 و 25 آبان ماه 91 توسط موسسه آب دانشگاه تهران در محل این موسسه برگزار می شود.

در بیان اهداف برگزاری این همایش آمده است:

ادامه مطلب...

اولین همایش فناوری های نوین درساخت و ساز شهری

اولین همایش "فن آوری های نوین در ساخت و ساز شهری" جهت گسترش ارتباطات و تحقق دستیابی به موضوعاتی همچون نحوه ترویج استفاده از فن آوری های نوین، صنعتی سازی و اساساً فرهنگ سازی در این زمینه 19 و 20 دی ماه 91 در هتل المپیك تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

سومین كنفرانس ملی زلزله و سازهسومین كنفرانس ملی زلزله و سازه توسط پژو هشكده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی استان كرمان با مقوله زمین لرزه و ساختمان 26 الی 27 مهر ماه 91 برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این همایش ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دست‌اندركاران در زمینه زلزله و صنعت ساختمان می‌باشد . فعالیت‌های همایش شامل بخش‌های ارائه مقالات علمی پژوهشی، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهای صنعتی، كارگاه‌های آموزشی و تشكیل میزگردهایی در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ایران است. از اینرو از كلیه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت می‌شود با ارسال یافته‌های اصیل علمی، پژوهشی و دستاوردهای صنعتی خود در برگزاری هر چه بهتر همایش مشاركت فعال داشته باشند. جزئیات بیشتر درصفحه فراخوان مقالات اعلام گردیده است.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

 

kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.