آخرین اخبار

سمینار تخصصی "مدیریت بحران و شرایط اضطراری در شریان های حیاتی شهری"

سمینار تخصصی یک روزه "مدیریت بحران و شرایط اضطراری در شریان های حیاتی شهری"  روز چهارشنبه پنجم مهرماه 91 در سالن اجتماعات موسسه فرهنگی ورزشی آب و فاضلاب استان تهران واقع در خیابان فاطمی توسط مرکز پژوهشی راهبردی آب آزما برگزار می شود.

ادامه مطلب...

مجموعه سخنرانی های تخصصی بتن

انجمن بتن ایران اقدام به برگزاری سخنرانی "روش های ارزيابی سازه­های آسيب ديده در محيط خليج فارس و بررسی يک سازه ارزيابی شده در منطقه" در تاریخ 91/7/5 می نماید.

سخنرانان این جلسه عبارتنداز: مهندس مسعود مراديان (انستيتو مصالح ساختماني دانشگاه تهران)، دكتر مهدی چينی (انستيتو مصالح ساختماني دانشگاه تهران) و مهندس محبی (معاونت فنی و مهندسی منطقه ويژه صنايع معدنی و فلزی خليج فارس).

ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزشی توسط انجمن بتن ایران

انجمن بتن ایران در نظر دارد به مناسبت همایش روز بتن، بزرگداشت استاد احمد حامی، در روز یکشنبه 16 مهرماه کارگاه های زیر را برگزار نماید:

  • کارگاه آموزشی کفپوش های بتنی پرسی خشک
  • کارگاه آموزشی پوشش های محافظتی بتن
  • کارگاه آموزشی سیمان های پرمقاومت
ادامه مطلب...

دهمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن و سومین دوره مسابقه بتن

دهمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن و سومین دوره مسابقه بتن، طی روزهای 16 شهریور ماه و 23 ام این ماه برگزار می کند.

گفتنی است مسابقه بتن خودتراکم اقتصادی(scc) در روز 16 شهریور ماه در محل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی و مسابقات دانشجویی در 23ام در شهر گرمسار در محل موسسه آموز عالی علاءالدوله سمنانی برگزار می شود.

ادامه مطلب...

پنجمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در مسکن و تکنولوژی های نوین ساختمان تهران

پنجمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در مسکن و تکنولوژی های نوین ساختمان تهران از تاریخ 29 دی ماه الی 2 بهمن ماه سال 1391 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در اتوبان چمران بر گزار می گردد.

این نمایشگاه محل مناسبی جهت عرضه و تقاضای محصولات این صنعت خواهد بود. ضمناً با استفاده از آخرین متدهای روز بستر مناسبی جهت تعامل فی مابین خریداران و مشارکت کنندگان به وجود خواهد آمد، لذا از گروه های کالایی ذیل جهت شرکت در نمایشگاه فوق الذکر به عمل می آورد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.avin-co.ir مراجعه و یا با شماره 22020248 تماس حاصل فرمایند.

محل تبلیغات

 

kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.