خطا
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory
 • JFolder::create: Could not create directory

آخرین اخبار

سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران

به دنبال برگزاری موفقیت آمیز اولین و دومین کنفرانس ملی مدیریت بحران، سازمان مدیریت بحران کشور با همکاری کارگروه های تخصصی چهارده گانه، سومین کنفرانس را تحت عنوان نقش بیمه و مقاوم سازی در کاهش آسیب های اجتماعی و خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در تاریخ 24 و 25 آبان ماه 1394 در تهران - مرکز همایش های برج میلاد - برگزار می کند.

 

ادامه مطلب...

همایش و گردهمایی استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، تاورکرین ها-جرثقیل های برجی، جرثقیل های سقفی و دروازه ای و متحرک (ماشینی) و صنایع وابسته

مطابق اعلام روابط عمومی همایش (شرکت بین المللی بازرسی فنی و مرکز  اموزش های حرفه ای جرثقیل PHQ هیرسا): گردهمایی بزرگ فعالان  و استفاده کنندگان حوزه جرثقیل با حضور تامین کنندگان (عرضه کنندگان) / مصرف کنند گان / نهادهای علمی و نظارتی استاندارد و ایمنی در چهار گروه اصلی در تاریخ های 18 و 19 شهریور ماه 1394 با حمایت سازمان صنعت معدن تجارت برگزار می گردد.

حاضرین و حامیان این رویداد بزرگ به شرح ذیل می باشند:

سازمان صنعت معدن تجارت ، سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ، انجمن های علمی مرتبط از وزارت کار و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصرف کنندگان جرثقیلها و تجهزات وابسته آن در کارخانجات خودروسازی ، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، صنایع فولاد و پروژه های عمرانی و ساختمانی کشور

ادامه مطلب...

اولین کنفرانس ملی طراحی نوین مهندسی با رویکرد توسعه پایدار و حفظ محیط زیست

 

اولین کنفرانس ملی طراحی نوین مهندسی با رویکرد توسعه پایدار و حفظ محیط زیست، برای اولین بار در کشور و با هدف توسعه فرهنگ ecodesign توسط آرمان روشن و با حمایت قطب های دانشگاهی عرصه محیط زیست بنیانگذاری گردیده است. رشد سریع و فزاینده مشکلات ناشی از عدم توجه به حفظ محیط زیست در طرح های صنعتی، مهندسی و خدماتی و شمارش معکوس اتمام منابع انرژی فسیلی، زنگ خطر آسیب به نسل کنونی و آینده بشر را به صدا درآورده است. در چنین شرایطی تکنیک های اکودیزاین یا طراحی نوین مهندسی مبتنی بر سه اصل 1-حفظ محیط زیست، 2-اقتصاد، 3-توسعه پایدار و امنیت ، به عنوان راهکار و البته الزامی مهم برای مهندسان و مدیران مطرح گردیده است.

محور های کنفرانس:

موضوع عمومی :

1-     طراحی و برنامه‌ریزی مبتنی بر توسعه پایدار و حفظ محیط زیست

2-   طراحی نوین مهندسی مبتنی بر کاهش و بهینه سازی مصرف مواد اولیه در تولید محصول نهایی

 

ادامه مطلب...

چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران

 

"چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران" با مشارکت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور، شرکت‌ها و سازمان‌های سازنده‌ی مصالح وسازه‌های نوین، ارائه‌دهندگان خدمات فنی و مهندسی طی روزهای 13 و 14 آبان‌ماه 1394 در محل دانشگاه یاسوج برگزار می گردد.

خاطرنشان می‌سازد اولین، دومین و سومین دوره این کنفرانس، در سال‌های 1391 تا 1393 به ترتیب در دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان، دانشگاه اصفهان و دانشگاه سمنان  با مجوز رسمی معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری و با حمایت مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی برگزار گردید که با استقبال و حمایت گسترده مجامع علمی و دانشگاهها، جامعه مهندسی، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی مواجه شد.

محورهای همایش:

 •    فناوری­ های نوین در صنعتی­ سازی و سبک­ سازی ساختمان
 •    سیستم­های سازه­ ای و اتصالات نوین در بهسازی سازه­ ها
 •  روش­های جدید تحلیل و طراحی سازه­ ها  
 •    
ادامه مطلب...

دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه در مهرماه ۱۳۹۴ توسط جهاد دانشگاهی استان کرمان با همکاری دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می گردد، امید است که شاهد حضور گسترده محققین، اندیشمندان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائه مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ايران است. از اينرو از کليه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت مي‌شود با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي، پژوهشي و دستاوردهاي صنعتي خود در برگزاري هر چه بهتر همايش مشارکت فعال داشته باشند.

محورهای کنفرانس:

 • طراحي لرزه ای مبتنی بر عملكرد سازه‎ها
 • روشهای بهسازی و مقاوم‎سازی سازه‎ها
 • بهينه‎سازی لرزه‎ای سازه‎ها
 • مدلسازي و تحليل‎ديناميكی سازه‎ها
 • کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی زلزله
 • عيب‎‎يابی لرزه‎ای سازه‎ها
 • كنترل لرزه‎ای سازه‎ها
ادامه مطلب...

محل تبلیغات

 

kellar.
kellar.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.
ayeenname.