سمینار OWA

سومین سمینار تخصصی سقفهای کاذب OWA آلمان با گرایش تخصصی فضاهای بیمارستانی و مقاومت در برابر حریق 28 اردیبهشت ماه ساعت 15 الی 19 در محل کتابخانه ملی جمهوری اسلامی برگزار می گردد.

عمده مطالب توسط کارشناسان خارجی از شرکت OWA بصورت ترجمه همزمان و همچنین سایر کارشناسان داخلی ارئه می گردند .سمینار پیشین با موضوعیت آکوستیک و صوت در بهمن ماه 86 با حضور بیش از 300 نفر از متخصصین کشوردر همین محل برگزار گردیده بود.

 مطالب مورد بحث این سمینار  شامل معرفی کلیه محصولات و خدمات OWAcoustic و همچنین مباحث  تخصصی مربوط به سقف کاذب در فضاهای بهداشتی و Hygiene بویژه فضاهای بیمارستانی و درمانی و همچنین مباحث تخصصی سقفهای کاذب در مقابل حریق می باشد. هدف از برگزاری سمینار، آشنایی بیشترکلیه کارشناسان، طراحان و دست اندرکاران محترم صنعت ساختمان منجمله مشاورین و پیمانکاران محترم با برخی الزامات فنی و بهداشتی سقفهای کاذب در فضاهای مختلف بیمارستانی و همچنین بطور کلی عملکرد اینگونه سقف ها در حریق و معرفی راه حل های بهینه فنی و اقتصادی توسط OWA در موارد مذکور می باشد.

با توجه به مطالب و اهداف سمینار، عمده مهندسین مشاور و پیمانکاران محترم ،کارشناسان و مسئولین محترم از سازمانهای معتبر دولتی و خصوصی از مدعوین سمینار می باشند. حضور در این سمینار رایگان بوده و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای حضور در سمینار با شرکت آژیراک برج به شماره 88644228-88644237-88641464 تماس حاصل فرمایید .

آدرس سايت: www.ajirakborj.com