کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و توسعه پایدار شهری

کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری 6 و 7 آذر ماه امسال با شرکت بیش از 3000 نفراز فعالین این عرصه شامل دانشگاهیان، صاحب نظران، سیاستگذاران و مدیران، دانشجویان ، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان در شهر تبریز برگزار می‌گردد.

این کنفرانس در نظر دارد با معرفی توان علمی و كاربردی برای ارتقای سطح كیفی معماری، سازه و توسعه های شهری و همچنین بررسی نیازمندی و ضروت‌های آموزش موارد فوق گام برداشته و با شناسایی نگرش‌ها، تجربیات نوین و تحلیل ابعاد نظری و كاربردی توسعه شهری، به تحلیل ،آموزش و پژوهش آن بپردازد.

‌این كنفرانس باشعار «خلاقیت ونوآوری راهی به  سوی توسعه آینده» فرصتی بی نظیر برای گردهمایی صاحبنظران، متخصصان واندیشمندان درحوزه معماری، عمران وتوسعه شهری است.

نمایشگاه تخصصی، مسابقه عکاسی وایده های نو، تورهای تخصصی ، کارگاه های آموزشی تخصصی و دوره های آموزشی ارتقاء پایه پروانه در راستای همین کنفرانس برگزار خواهد شد. نمایشگاه تخصصی جانبی کنفرانس فرصتی کم نظیر برای معرفی شرکت ها و کسب و کارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات در این عرصه خواهد بود.کلیه مهندسان شرکت کننده در کنفرانس از امتیاز تمدید پروانه و ارتقاء پایه بهره مند گردیده و مقالات پذیرفته شده کنفرانس در قالب کتاب چاپ گردیده و مقالات برگزیده در نشریات و ژورنال های معتبرعلمی، پژوهشی، تخصصی وISI پشتیبان کنفرانس چاپ خواهند گردید.

علاقه مندان جهت شرکت در کنفرانس و حضور در نمایشگاه تخصصی وکسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنفرانس به آدرس www.iccau.ir مراجعه نموده و با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.